Powiedz TAK temu co nieznane!

Sny regularnie komentują twoje życie prywatne i zawodowe, patrząc na wszystko z wyższej, mądrzejszej perspektywy. Sprawdź jak możesz skorzystać z mądrości podświadomości i zmienić to, co wymaga zmiany.

W trakcie spotkania przyglądamy się twoim bieżącym wyzwaniom życiowym przez pryzmat twoich snów i szkło głębokich pytań. Szukamy ukrytych skarbów, wewnętrznej siły i nowych możliwości. Łącząc rozum i logikę z potęgą podświadomości badamy kierunki dalszych działań.

Szczególnie warto przyjrzeć się snom, które budzą twój niepokój, są dziwne. Pamiętaj, że zły sen często jest dobry, w tym kontekście, że zwraca na coś twoją uwagę, pokazuje coś co ci szkodzi, co zżera cię do środka albo co powinno zostać uleczone. Jest wiele przyczyn „złych” snów, jednak prawidłowo zinterpretowane „złe sny” najczęściej niosą lecznicze przesłania lub zmuszają do działań, które wprowadzają w życiu pozytywne zmiany.

Chcesz omówić ze mną swoje sny i wspólnie zastanowić się jak możesz skorzystać z mądrości swojego wnętrza? Kliknij KONTAKT w menu strony lub skontaktuj się poprzez stronę na Facebooku. Skype lub Warszawa (1,5h – 250 pln). Pracuję tylko w oparciu o sny zapisane bezpośrednio po przebudzeniu. Na spotkanie przygotuj 2-3 sny.

Więcej o mnie? Kliknij tutaj.

cytat Marie-Louise von Franz
    Znajdź nas na Facebooku