O MNIE

Wersja krótka:

Otwieram wrota do snów.Ewa Wolańska

Uczę jak odczytywać przesłania snów, pracować z podświadomością i korzystać z wiedzy własnego wnętrza.

Wersja długa:

Jeśli chcesz lepiej poznać siebie, zrozumieć swoje sny i wykorzystać je do pokonania życiowych wyzwań, to jesteś we właściwym miejscu.

Od kilku lat zgłębiam świat marzeń sennych, który nieustająco fascynuje mnie i zadziwia. Uważam, że sny są lekarzem ciała i duszy, a rzeczywistość senną nazywam „dodatkową inteligencją”.

Uważam, że sny są lekarzem ciała i duszy, a rzeczywistość senną nazywam „dodatkową inteligencją”.

Ewa WolanskaJak to się zaczęło?

Przez długie lata pracowałam w biznesie, w branży, którą bardzo lubiłam. W trakcie swojej ścieżki zawodowej, zupełnie przez przypadek poznałam osobę, która interpretuje sny i bierze je na poważnie.

Oczywiście, w duchu się zaśmiałam.

Jednak jej pierwsza interpretacja dała mi do myślenia, a druga rozbudziła pragnienie bliższego poznania tej rzeczywistości.

A jak jest teraz?

Teraz chcę, by inni ludzie też otworzyli się na przygodę ze snami :).

Od kogo nauczyłam się najwięcej?Ewa Wolańska

W pracy ze snami inspiruję się różnymi nurtami, z czego najbardziej cenię sobie analityczkę jungowską Marie-Louise von Franz, a także współczesnych badaczy i praktyków jak Jeremy Taylor czy Robert Moss.

Nieustająco jestem też wdzięczna Magdzie, dzięki której zainteresowałam się tym tematem :).

Do dziś zinterpretowałam setki snów, zaczęłam także prowadzić wykłady, warsztaty i grupy pracy ze snami. Zdobyłam dużo wiedzy na temat pracy z podświadomością, brałam udział w kursach, warsztatach i przeczytałam dziesiątki książek na ten temat.

Ze swoich snów skorzystałam wielokrotnie:

– sny pomogły mi wyleczyć problemy jelitowe, z którymi przez kilka lat nie mógł sobie poradzić żaden lekarz*

– pierwszy sen, który zainkubowałam dotyczył relacji z mężczyzną – patrząc wstecz, do dzisiaj jestem pod wrażeniem tego, jak mądre były informacje ze snu

– sny pomogły mi zawodowo, zachęcając do zmiany zasad współpracy i obrony własnego terenu (opisuję je m.in. w „Podszeptach podświadomości”)

– dwa razy sny wygnały mnie do lekarza, choć szłam z oporem, bo myślałam, że nic mi nie jest 🙂 (jeden z tych snów opisuję w „Podszeptach podświadomości”)

– sny przynosiły mi pomysły kreatywne i zawodowe, motywowały (na przykład do założenia grupy na Facebooku ;))

– sny zwracały mi uwagę na niesłużące mi zachowania, pomagając kształtować pożądaną rzeczywistość (długo trwało zanim domyśliłam się, czemu śni mi się w kółko, że mam raka)

*nie oznacza to bynajmniej, że jestem przeciwnikiem medycyny konwencjonalnej (która wielokrotnie mi pomogła), uważam jednak, że ciało odzywa się w snach, a informacje płynące ze snów mają wysoką wartość diagnostyczną i są w stanie przynieść lecznicze wskazówki

Ewa WolańskaJak pracuję?

Z pasją! Uwielbiam sesje z klientami, rozmowy o snach, odkrywanie źródeł problemów i poszukiwanie rozwiązań na przyszłość.

Dużo piszę :).

Jakie mam (nie-senne) wykształcenie?

2xSWPS (psychologia społeczna, doradztwo zawodowe), SGH (zarządzanie i marketing), mam za sobą liczne szkolenia z technik i procesów coachingowych, znam cztery języki obce

the magic is in you

    Znajdź nas na Facebooku