O MNIE

Mam na imię Ewa i interesuję się światem snu, psychologią i pracą z podświadomością. Uważam, że sny służą naszemu życiu na jawie, a ich rolą jest pomóc nam w naszym rozwoju.

Dobrze zinterpretowany sen daje do myślenia i subtelnie motywuje do działania. Jest nośnikiem informacji, pomysłu, bodźcem do zmiany. To lustro, w którym odbija się nasza osobowość wraz z wszystkimi lękami, pragnieniami i zaniedbanymi obszarami życia.

Interpretując sny korzystam z dorobku Marie-Louise von Franz, Carla Junga, Jeremy Taylora, Roberta Mossa, wiedzy psychologicznej, świata baśni i mitologii, a także intuicji i logicznego myślenia :).

Nie wierzę w magię, czary i zabobony. Wierzę w psychologię. Wierzę też, że jeśli czegoś nie widać, to nie znaczy, że to nie istnieje :). Wiele lat temu nie mieliśmy pojęcia o istnieniu bakterii czy grawitacji, jednak jedno i drugie zawsze istniało, niezależnie od aktualnego poziomu wiedzy człowieka. Wierzę, że wraz z dalszym rozwojem nauki, będziemy dokonywać kolejnych odkryć, w tym także w obszarze psychologii, świadomości, podświadomości i reguł, które tym wszystkim rządzą.

Stale się uczę. Praca ze snami nie kończy się nigdy. Czytam. Docieram do nowych źródeł. Dyskutuję. Czerpię od innych. Regularnie zapisuję swoje sny, które wielokrotnie zmusiły mnie do przemyśleń lub stały się inspiracją do wdrożenia korzystnych zmian w moim życiu.

the magic is in you

Interpretuję sny i pomagam ludziom w zrozumieniu przesłań zawartych w ich snach. Przede wszystkim jednak uczę. Uczę języka podświadomości, rozumienia snów, odczytywania ich przekazów i wyciągania wniosków. Piszę o symbolach, technikach, podaję przykłady interpretacji. Post po poście dzielę się spostrzeżeniami i pokazuję jak pracować, aby samodzielnie nabyć tę umiejętność.

Chciałabym, żeby więcej osób nauczyło się korzystać z podświadomości – jeśli jesteś gotów do wspólnej wędrówki, zapraszam do lektury.

    Znajdź nas na Facebooku