O MNIE

the magic is in you

Nazywam się Ewa Wolańska. Interpretuję sny i pomagam ludziom w zrozumieniu przesłań zawartych w ich snach.

Po ukończeniu SGH długo pracowałam w biznesie, w branży którą bardzo lubiłam. Jeździłam za granicę, raportowałam przed zarządami, zatrudniałam, zwalniałam itp. Skończyłam także SWPS. Studiowałam podyplomowo psychologię, następnie doradztwo zawodowe, poznałam liczne techniki i narzędzia coachingowe, darząc szczególnym uznaniem coaching prowokatywny.

W trakcie swojej ścieżki zawodowej, zupełnie przez przypadek poznałam osobę, która interpretuje sny i bierze je na poważnie.

Oczywiście, w duchu się zaśmiałam.

Teraz się cieszę, że miałyśmy szansę się poznać.

Od tego czasu wiele się zmieniło. Do dziś zinterpretowałam setki snów, zaczęłam także prowadzić wykłady, warsztaty i grupy pracy ze snami. Zdobyłam dużo wiedzy na temat pracy z podświadomością, brałam udział w kursach, warsztatach, przeczytałam dziesiątki książek na ten temat, a ze swoich snów skorzystałam wielokrotnie.

Nie mam wątpliwości co do tego, że podświadomość z ogromną trafnością komentuje to, co dzieje się w naszym życiu, patrząc jednocześnie na sprawy z wyższej, mądrzejszej perspektywy.

Ewa Wolańska

to ja

Dobrze zinterpretowany sen daje do myślenia i subtelnie motywuje do działania. Jest nośnikiem informacji, pomysłu, bodźcem do zmiany. To lustro, w którym odbija się nasza osobowość wraz z wszystkimi lękami, pragnieniami i zaniedbanymi obszarami życia.

W pracy ze snami inspiruję się różnymi nurtami, z czego najbardziej cenię sobie analityczkę jungowską Marie-Louise von Franz, a także współczesnych badaczy i praktyków jak Jeremy Taylor czy Robert Moss.

Zdobywaną przez lata wiedzę łączę w unikatową całość. Perspektywa psychologiczna, biznesowa, w połączeniu z sięganiem po głębokie zasoby twojego wnętrza, tworzą nowatorską technikę, która nieustająco zadziwia skutecznością. Praca ze snem to często pretekst do znalezienia odpowiedzi na najważniejsze pytania życiowe, a właściwie wykorzystana, podświadomość, jest tu mistrzowskim konsultantem.

W wolnych chwilach piszę, tańczę tango i gram w teatrach amatorskich. Znam cztery języki obce.

Praca ze snem to często pretekst do znalezienia odpowiedzi na najważniejsze pytania życiowe, a właściwie wykorzystana, podświadomość, jest tu mistrzowskim konsultantem.

 

    Znajdź nas na Facebooku